28 באפריל 2018

למה לנסוע לסרדיניה דווקא עם חבשושית? גם תחסכו זמן, אנרגיה וכסף וגם תקבלו חופשה ייחודית שמתאימה לכם בול!

הי חברים, 


אז אולי כבר הבנתם שסרדיניה היא היעד הסודי "החם" לחופשת הקיץ בקרב מביני דבר, אבל למה לנסוע דווקא עם חבשושית?...

הנה הדברים שתקבלו ממני שיאפשרו לכם לחסוך, זמןאנרגיה וכסף וגם יעניקו לכם חופשה ייחודית בלתי נשכחת שמתאימה לכם בול!
1.    תכנון נסיעה מושכל על בסיס הכרות מעמיקה ואישית עם האי


סרדיניה היא עדיין יעד לא מוכר עבור הקהל הישראלי עם מעט חומר רקע. לא תמיד יש לך את הזמן או הכוח להתחיל לחפש מידע, להתעסק עם כל התכנון והפרטים הקטנים. תנו לי לעשות את העבודה השחורה עבורכם!


תוכלו ליהנות מהידע הנרחב והמקיף שיש לי על האי והניסיון של מי שנמצאת שם ויודעת דבר או שניים על ההתנהלות המקומית: מתי מומלץ לבקר ומתי לא כדאי להתקרב אל האי? באיזה אזור כדאי לשהות? מה אפשר לעשות שם? אילו אירועים אסור להחמיץ? וממה מומלץ להיזהר...

2. בניית מסלול בהתאמה אישית, תיאום מול ספקים מקומיים וסגירת כל הפרטים
לתכנון ובניית המסלול בצורה המיטבית יש השפעות חשובות על הטיול: 
בניית מסלול הגיוני לעונה ולצירי התנועה, ארגון יעיל של זמן הטיול, השגת מחירים נמוכים יותר ועמידה בתקציב, תוך התאמה להרכב המטיילים.


לאור ההכרות מעמיקה ואישית שלי עם האי שהפך לבית השני שלי, אני מציעה לכם הזדמנות להתרחק ממסלול התיירים השחוק, כדי לגלות את הפינות הנסתרות שרק המקומיים מכירים.

אני בונה לכם מסלול ש"נתפר" בהתאמה אישית לפי הצרכים והרצונות שלכם ומשקף את הסגנון הייחודי שלכם.


למסלול זה אני מתאימה את מקומות הלינה בהתאם להעדפות ולתקציב שלכם, ומשבצת פעילויות וחוויות ייחודיות שלא תמצאו באף מקום אחר: 
טעימות קולינריות וסדנאות בישול, ביקורים בבתי מלאכה מסורתיים ומפגשים עם אומנים, מוזיאונים ייחודיים (ולעיתים קצת מוזרים) שרק המקומיים מכירים, סיורים אורבניים, טיולי טבע בים וביבשה, אירועי פולקלור אותנטיים, מפגשים מרגשים עם מאריכי חיים ועוד. 

3.    ליווי אישי 
כשתהיו באי אלווה אתכם באופן אישי, תוך הסברים מעשירים בעברית במגוון רחב של נושאים, ובעיקר - אפגיש אתכם עם חיי היומיום האותנטיים ועם התושבים המקומיים בסביבתם הטבעית.


כך למשל, תוכלו לגלות את סודות הבישול המקומי במטבח הביתי,  יחד עם המאמא והנונה (סבתא) שמפגינות מיומנות רבת שנים ולא פחות מזה חום ואהבה – ברגעים קסומים ואישיים שלא תוכלו לקבל בשום טיול אחר...
 


אתם עדיין כאן!?  מהרו להירשם לטיולי הבוטיק בחגי תשרי (ספטמבר 2018)
והבטיחו את מקומכם...  

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה